“Сьогодні ми зібралися з нагоди свята…”
4 липня 2022 року в Андріївському ліцеї №2 відбулось вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу.
Ось і промайнули 9 років, вони були сповнені переживань, успіхів, поразок. Та учні подолали всі труднощі й отримали свої перші в житті документи про освіту.
Дехто з випускників, обравши самостійний шлях, вирушать у доросле життя, будуть навчатися в коледжах, а хтось 1 вересня продовжить навчання в рідному ліцеї. Директор ліцею Світлана Вікторівна Чаговець щиро привітала дев’ятикласників з отриманням свідоцтв і побажала їм міцного здоров’я, наснаги й перемог, сили та витримки.
![](http://asch2.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img-4a8e786388f14bee24624f6239c8cc28-v-225x300.jpg)
![](http://asch2.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img-05e485eb2472c58e85dffa8d1059688b-v-300x225.jpg)
![](http://asch2.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img-7d2f4e3eabadded378f6e9f569619347-v-225x300.jpg)
![](http://asch2.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img-84a1df4b168b0ffff4da4ac1fc719b34-v-300x225.jpg)